Untitled Document
Untitled Document
Untitled Document
  Kullanıcı Adı Şifre Beni hatırla Yeni Üye/Şifremi Unuttum
RenklerArama
Forumda son 10 mesaj:   Yılın Seyahat Fotoğrafçısı                            FOTOĞRAF YARIŞMASI.....www.guzel.com                            (N)akit (F)ondip (T)arikatı @TwitterSpaces 14 Haziran 2022, Salı - Saat: 22:00                            Film İncelemesi: Minamata                            Kalitesiz fotoğrafları seçmeyin !                            Fotografhane Reload Yayında!                            Dünyanın En Pahalı Fotoğrafı !                            Vefat ... 2 - 02 - 2022                            Vefat ! 6 - 02 - 2022                            Çevirimiçi Etkinlik: Enine Boyuna NFT ve Fotoğraf İlişkisi                           
Untitled Document
Program / Yazılım > Diğer Fotoğraf Editörleri > ExifCleaner 1.4 ücretsiz
Sıralama Değiştir Cevapları baştan sonra sırala Cevapları sondan başa sırala
oğuz kızıltuğ
(zugo)
Yer: İstanbul
Yaş: 58
Meslek:
Mesaj Gönder Profil Fotoğrafları
ExifCleaner 1.4 ücretsiz

ExifCleaner 1.4

ExifCleaner sayesinde belgelerdeki gizli bilgileri ortadan kaldırabilir, izlerinizi silebilirsiniz. Çektiğiniz bütün dijital fotoğraflarda yer alan, fotoğrafçı ve yer bilgileri gibi detayları silebilirsiniz. Exif etiketlerini tek tek çıkartabileceğiniz gibi Exif verilerini tamamen kaldırabilirsiniz.

ExifCleaner fotoğrafın kendisini değiştirmez yani yaptığı işlem kaliteyi etkilemez. Üzerine harici olarak eklenen gizli bilgiler silinince daha az yer kaplar ve internet üzerinden daha hızlı yüklenir.


Exif cleaner fotoğraf profesyonelleri için XMP, IPTC’den kurtulma imkanı sunar. Toplu işlem yapabilir ve hızlı kullanım için Windows’ta sağ tık menüsüne entegre edilebilir.

http://tr.giveawayoftheday.com/exifcleaner-1-4/ 

Tarih:18.09.2010 21:09:59     IP:78.***.***.241