Untitled Document
Untitled Document
Untitled Document
  Kullanıcı Adı Şifre Beni hatırla Yeni Üye/Şifremi Unuttum
RenklerArama
Forumda son 10 mesaj:   Podcast - Sedat Pekcanattı Fotoğraf Fonu                            Fotoğrafın Cinsiyeti                            2022 İstanbul Sokak Fotoğrafı Festivali!                            !!!YENİ BÖLÜM!!! Miratın Puslu Fotoğraf Atlası - "Ordu Cephede, Zelenskiler Nerede?"                            Yılın Seyahat Fotoğrafçısı                            FOTOĞRAF YARIŞMASI.....www.guzel.com                            (N)akit (F)ondip (T)arikatı @TwitterSpaces 14 Haziran 2022, Salı - Saat: 22:00                            Film İncelemesi: Minamata                            Kalitesiz fotoğrafları seçmeyin !                            Fotografhane Reload Yayında!                           
Untitled Document
Program / Yazılım > Diğer Fotoğraf Editörleri > Giveaway of the Day'de günün programı CodedColor PhotoStudio Pro 6.1
Sıralama Değiştir Cevapları baştan sonra sırala Cevapları sondan başa sırala
oğuz kızıltuğ
(zugo)
Yer: İstanbul
Yaş: 58
Meslek:
Mesaj Gönder Profil Fotoğrafları
Giveaway of the Day'de günün programı CodedColor PhotoStudio Pro 6.1

 

 CodedColor PhotoStudio Pro 6.1 ile dijital fotoğraflarınızı görüntüleme, organize etme, düzenleme, geliştirme ve paylaştırmanın farkını yaşayacaksınız. Programın kullanımı oldukça kolaydır. Sunduğu zengin işlevler sayesinde profesyonel sonuçlar elde edebilirisiniz.

24 saat süren bir kampanya sona erdi programı buradan indirip kurun kurulum sonunda kayıt bölümüne isim soyad ve mail bilgilerini girip okeyleyin mailinize lisansınız gelecek buradan alıp kurduğunuz program 24 saat sonunda bir daha  kurulup aktive olmayacaktır bu sebeple programı daha sonrada kurabilmek için elinizin altında kalmasını isterseniz programın normal exe sini indirip lisansı ile birlikte saklamanız gerekir bunun için programın normal exe'sini buradan indirmeniz gerekiyor.

Tarih:25.12.2010 11:50:54     IP:88.***.***.206