Untitled Document
Untitled Document
Untitled Document
  Kullanıcı Adı Şifre Beni hatırla Yeni Üye/Şifremi Unuttum
RenklerArama
Forumda son 10 mesaj:   Yılın Seyahat Fotoğrafçısı                            FOTOĞRAF YARIŞMASI.....www.guzel.com                            (N)akit (F)ondip (T)arikatı @TwitterSpaces 14 Haziran 2022, Salı - Saat: 22:00                            Film İncelemesi: Minamata                            Kalitesiz fotoğrafları seçmeyin !                            Fotografhane Reload Yayında!                            Dünyanın En Pahalı Fotoğrafı !                            Vefat ... 2 - 02 - 2022                            Vefat ! 6 - 02 - 2022                            Çevirimiçi Etkinlik: Enine Boyuna NFT ve Fotoğraf İlişkisi                           
Untitled Document
Program / Yazılım > Diğer Fotoğraf Editörleri > Giveawayoftheday'de bugün Simply Good Pictures ücretsiz...
Sıralama Değiştir Cevapları baştan sonra sırala Cevapları sondan başa sırala
oğuz kızıltuğ
(zugo)
Yer: İstanbul
Yaş: 58
Meslek:
Mesaj Gönder Profil Fotoğrafları
Giveawayoftheday'de bugün Simply Good Pictures ücretsiz...

 

 SONA ERDİ

Simply Good Pictures dünyadaki en iyi otomatik resim optimizasyonu yazılımlarından biri Fotoğraf kalitesini otomatik olarak iyileştriyor.

Bu yazılımı daha sonrada kurmak için giveawayoftheday'den indirip kurun kurulumun sonunda çıkan kayıt bölümünde isim soyadı ve mail bilgilerinizi girip okeyleyin bu işlem sonrasında mail adresinize bir link gelecek bu link'e tıklayın bu sefer mail adresinize yazılımın lisans kodu gelecek,programı birde sitesinden indirip aldığınız lisans ile birlikte arşivinize kaldırın gerek duyduğunuzda tekrar kurabilirsiniz.

 

Tarih:23.01.2011 12:22:10     IP:78.***.***.190