Untitled Document
Untitled Document
Untitled Document
  Kullanıcı Adı Şifre Beni hatırla Yeni Üye/Şifremi Unuttum
RenklerArama
Forumda son 10 mesaj:   Yılın Seyahat Fotoğrafçısı                            FOTOĞRAF YARIŞMASI.....www.guzel.com                            (N)akit (F)ondip (T)arikatı @TwitterSpaces 14 Haziran 2022, Salı - Saat: 22:00                            Film İncelemesi: Minamata                            Kalitesiz fotoğrafları seçmeyin !                            Fotografhane Reload Yayında!                            Dünyanın En Pahalı Fotoğrafı !                            Vefat ... 2 - 02 - 2022                            Vefat ! 6 - 02 - 2022                            Çevirimiçi Etkinlik: Enine Boyuna NFT ve Fotoğraf İlişkisi                           
Untitled Document
Program / Yazılım > Diğer Fotoğraf Editörleri > Giveaway of the Day'de bugün verilen program Photo to Flash
Sıralama Değiştir Cevapları baştan sonra sırala Cevapları sondan başa sırala
oğuz kızıltuğ
(zugo)
Yer: İstanbul
Yaş: 58
Meslek:
Mesaj Gönder Profil Fotoğrafları
Giveaway of the Day'de bugün verilen program Photo to Flash

 

Photo to Flash programını yarın saat 10'a kadar indirebilirsiniz.

 

Programı daha sonra kurabilmek için yapmanız gereken giveawayoftheday den indireceğiniz rar dosyası içinde bulunan lisans bilgilerini sitesinden indireceğiniz program ile birlikte kullanmanız şeklindedir ,bu lisans ile sitesinden indirilen programı daha sonrada kurmak için arşivinize kaldırabilirsiniz.

mediaAvatar Photo to Flash ile inanılmaz fotoğraf slayt gösterileri oluşturabilir, sosyal medya sitelerinde arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bir flash tema şablonu seçin, arka plan müziği ve efekti ekleyin, ve fotoğraflarınızı SWF flash, SWF flash+HTML veya XML dosyasına dönüştürün ve ardından slayt gösterilerinizi internete yükleyin, arkadaşlarınızla paylaşın veya bir diske yedekleyin.


özellikler:

  • Fotoğraflarınız içe aktarmak için sürükleyin ve bırakın, slayt gösterilerini kolaylıkla oluşturun.
  • Fotoğraf flash slayt gösterilerinize sevdiğiniz müziği ekleyin.
  • Göze çarpan bir tema seçin (3 boyutlu flash temaları mevcuttur) ve fotoğraflı flash slayt gösterinizi anında hazırlayın.
  • Fotoğraflarınızı flash slayt gösterilerine SWF, SWF+HTML veya XML biçimlerinde dönüştürün.
  • Flash slayt gösterilerinizi veya 3 boyutlu fotoğraf galerilerinizi blog’unuzda, sosyal medya sitelerinde veya farklı bir konumda arkadaşlarınızla paylaşın.


 

Tarih:03.04.2011 11:40:23     IP:88.***.***.181