Untitled Document
Untitled Document
Untitled Document
  Kullanıcı Adı Şifre Beni hatırla Yeni Üye/Şifremi Unuttum
RenklerArama
Forumda son 10 mesaj:   FOTOĞRAF YARIŞMASI.....www.guzel.com                            (N)akit (F)ondip (T)arikatı @TwitterSpaces 14 Haziran 2022, Salı - Saat: 22:00                            Film İncelemesi: Minamata                            Kalitesiz fotoğrafları seçmeyin !                            Fotografhane Reload Yayında!                            Dünyanın En Pahalı Fotoğrafı !                            Vefat ... 2 - 02 - 2022                            Vefat ! 6 - 02 - 2022                            Çevirimiçi Etkinlik: Enine Boyuna NFT ve Fotoğraf İlişkisi                            Canlı Yayın: Heykeli Dikilecek Adam (Bugün, Saat: 21:00                           
Untitled Document
Program / Yazılım > Diğer Fotoğraf Editörleri > Ashampoo Photo Optimizer 4 promosyon
Sıralama Değiştir Cevapları baştan sonra sırala Cevapları sondan başa sırala
oğuz kızıltuğ
(zugo)
Yer: İstanbul
Yaş: 58
Meslek:
Mesaj Gönder Profil Fotoğrafları
Ashampoo Photo Optimizer 4 promosyon

 

 

Ashampoo Photo Optimizer 4 ile dijital fotoğraflarınızın  (kontrast, parlaklık, renk ve netlik) ayarlarını yapabilirsiniz.

Buradan ulaşılan promosyon sayfasından programı indirebilirsiniz.(32.0 MB) (Türkçe dil desteği bulunuyor)

Kurulumda lisans istek bölümü çıkacak o butona tıklayıp açılacak olan sayfadaki bölüme mail adresinizi girip okeylediğinizde lisans alacaksınız (Daha önceden Ashampoo üyeliğiniz yoksa kısa bir işlem sonrası üye olabilirsiniz bu üyelik diğer promosyonlarda size kolaylık sağlayacaktır.)

Desteklediği sistemler :

Win 2000
Win XP
Windows Vista
Windows 7

Tarih:22.07.2012 23:41:33     IP:88.***.***.29