Untitled Document
Untitled Document
Untitled Document
  Kullanıcı Adı Şifre Beni hatırla Yeni Üye/Şifremi Unuttum
RenklerArama
Forumda son 10 mesaj:   Yılın Seyahat Fotoğrafçısı                            FOTOĞRAF YARIŞMASI.....www.guzel.com                            (N)akit (F)ondip (T)arikatı @TwitterSpaces 14 Haziran 2022, Salı - Saat: 22:00                            Film İncelemesi: Minamata                            Kalitesiz fotoğrafları seçmeyin !                            Fotografhane Reload Yayında!                            Dünyanın En Pahalı Fotoğrafı !                            Vefat ... 2 - 02 - 2022                            Vefat ! 6 - 02 - 2022                            Çevirimiçi Etkinlik: Enine Boyuna NFT ve Fotoğraf İlişkisi                           
Untitled Document
Program / Yazılım > Diğer Fotoğraf Editörleri > O & O MediaRecovery (Promosyon)
Sıralama Değiştir Cevapları baştan sonra sırala Cevapları sondan başa sırala
oğuz kızıltuğ
(zugo)
Yer: İstanbul
Yaş: 58
Meslek:
Mesaj Gönder Profil Fotoğrafları
O & O MediaRecovery (Promosyon)

 

 

Kaybettiğiniz fotoğraf, video ve müzik dosyalarını Kolayca kurtarın.

O & O MediaRecovery  MP3 çalarlar, dijital kameralar, hafıza kartları (örneğin, SD, MMC, xD ve diğerleri), sabit diskler, Apple iPod gibi cihazlar çıkarılabilir disklerden  veri kurtarmak için tasarlanmıştır.O & O MediaRecovery sihirbazı sizi kurtarma işlemi süresince adım adım yönlendirir.O & O MediaRecovery önizleme fonksiyonu ile JPEG, BMP, TIF dahil olmak üzere, birçok resim formatını destekler.

 Buradan ulaşılan Promosyon sayfadaki boşluğa mail adresinizi girip okeyleyin ,lisans ve program indirme linki mail adresinize gelecektir.

Tarih:02.08.2012 01:27:22     IP:88.***.***.68