Untitled Document
Untitled Document
Untitled Document
  Kullanıcı Adı Şifre Beni hatırla Yeni Üye/Şifremi Unuttum
RenklerArama
Forumda son 10 mesaj:   FOTOĞRAF YARIŞMASI.....www.guzel.com                            (N)akit (F)ondip (T)arikatı @TwitterSpaces 14 Haziran 2022, Salı - Saat: 22:00                            Film İncelemesi: Minamata                            Kalitesiz fotoğrafları seçmeyin !                            Fotografhane Reload Yayında!                            Dünyanın En Pahalı Fotoğrafı !                            Vefat ... 2 - 02 - 2022                            Vefat ! 6 - 02 - 2022                            Çevirimiçi Etkinlik: Enine Boyuna NFT ve Fotoğraf İlişkisi                            Canlı Yayın: Heykeli Dikilecek Adam (Bugün, Saat: 21:00                           
Untitled Document
Program / Yazılım > Diğer Fotoğraf Editörleri > Capture One Express 6 --Promosyon--
Sıralama Değiştir Cevapları baştan sonra sırala Cevapları sondan başa sırala
oğuz kızıltuğ
(zugo)
Yer: İstanbul
Yaş: 58
Meslek:
Mesaj Gönder Profil Fotoğrafları
Capture One Express 6 --Promosyon--

 

 

Capture One Express 6 (170) farklı makinenin raw dosyasını destekleyen fotoğraflarınızı düzenleme,dönüştürme,organize etme,perpektif düzeltme gibi yeteneği yanında paylaşma Özelliği sunan bir yazılım.

Promosyon sayfasında bulunan kısma mail adresinizi girip okeyleyin,mail adrsinize bir link adresi gelecek o link ile ulaşacağınız sayfada ürün anahtarına ulaşacaksınız.
kurulum sonrasi programı aktive etmeniz için kısa bir kayıt işlemi var onuda halledip yazılımı lisanslıyorsunuz.

programı buradan indirin.

Tarih:29.08.2012 10:54:45     IP:88.***.***.182