Untitled Document
Untitled Document
Untitled Document
  Kullanıcı Adı Şifre Beni hatırla Yeni Üye/Şifremi Unuttum
RenklerArama
Forumda son 10 mesaj:   Yılın Seyahat Fotoğrafçısı                            FOTOĞRAF YARIŞMASI.....www.guzel.com                            (N)akit (F)ondip (T)arikatı @TwitterSpaces 14 Haziran 2022, Salı - Saat: 22:00                            Film İncelemesi: Minamata                            Kalitesiz fotoğrafları seçmeyin !                            Fotografhane Reload Yayında!                            Dünyanın En Pahalı Fotoğrafı !                            Vefat ... 2 - 02 - 2022                            Vefat ! 6 - 02 - 2022                            Çevirimiçi Etkinlik: Enine Boyuna NFT ve Fotoğraf İlişkisi                           
Untitled Document
Program / Yazılım > Diğer Fotoğraf Editörleri > Silver Efex Pro 1 (Promosyon)
Sıralama Değiştir Cevapları baştan sonra sırala Cevapları sondan başa sırala
oğuz kızıltuğ
(zugo)
Yer: İstanbul
Yaş: 58
Meslek:
Mesaj Gönder Profil Fotoğrafları
Silver Efex Pro 1 (Promosyon)

 

 

Silver Efex Pro 1 çarpıcı kalitede siyah  beyaz görüntüler oluşturmanıza olanak sağlayan Nik Software tarafından geliştirilen bir Adobe Photoshop eklentisidir.


Nasıl Lisans Alacaksınız....

1. Öncelikle  Nik Software hesabına ihtiyacınız olacak, önceden hesabınız varsa giriş yapın  yoksa buradan yeni bir hesap oluşturun.

2. Buradan yarışma sayfasına ulaşıp gerekli bölüme ,Nik Software hesabı oluşturmak için kullandığınız e-posta adresini girip okeyleyin.

3. Mail adresinize gelen ve başında Silver Efex Pro™1 yazan bağlantıyı tıklayıp Nik Software hesabıza giriş yapın,burada ücretsiz Seri Numarası ve ilver Efex Pro1 (Windows ve Mac OS X) için indirme linkini göreceksiniz, dili seçip indirebilirsiniz.

Tarih:29.01.2013 22:59:47     IP:88.***.***.231