Untitled Document
Untitled Document
Untitled Document
  Kullanıcı Adı Şifre Beni hatırla Yeni Üye/Şifremi Unuttum
RenklerArama
Forumda son 10 mesaj:   Yılın Seyahat Fotoğrafçısı                            FOTOĞRAF YARIŞMASI.....www.guzel.com                            (N)akit (F)ondip (T)arikatı @TwitterSpaces 14 Haziran 2022, Salı - Saat: 22:00                            Film İncelemesi: Minamata                            Kalitesiz fotoğrafları seçmeyin !                            Fotografhane Reload Yayında!                            Dünyanın En Pahalı Fotoğrafı !                            Vefat ... 2 - 02 - 2022                            Vefat ! 6 - 02 - 2022                            Çevirimiçi Etkinlik: Enine Boyuna NFT ve Fotoğraf İlişkisi                           
Untitled Document
Program / Yazılım > Diğer Fotoğraf Editörleri > RoboImport Kamera ve Kart Okuyuculu Resim Otomasyon programı (Promosyon) Bu gün için geçerli.
Sıralama Değiştir Cevapları baştan sonra sırala Cevapları sondan başa sırala
oğuz kızıltuğ
(zugo)
Yer: İstanbul
Yaş: 58
Meslek:
Mesaj Gönder Profil Fotoğrafları
RoboImport Kamera ve Kart Okuyuculu Resim Otomasyon programı (Promosyon) Bu gün için geçerli.

 

RoboImport bir Kamera ve Kart Okuyuculu Resim Otomasyon programıdır. Dijital resimlerinizi dijital hafıza kartınızdan veya kameranızdan otomatik olarak yükler. ayrıca yeniden adlandırabilir ve otomatik olarak ayarladığınız düzenlemeleri yaparak PC”nize transfer eder.

Resimleri anlamlı dizinlere yerleştirin, dosyaların ismini değiştirin, resimleri kayıpsız olarak dönüştürün, telif hakkı ve açıklama bilgisini otomatik olarak doldurun (IPTC/XMP alanları), resim kaybına engel olmak için yedekleyin, RAW dosyalayını DNG’ye dönüştürün, fotoğaflarınızı GPS koordinatları ile damgalayın. Program ayrıca Canon, Nikon, Minolta, Fuji, Olympus, Sigma, Pentax gibi markaların RAW dosyalarından EXIF veri olarak desteklemektedir.

Promosyon sayfasından yazılımı indirin ve rar dosyasında bulunan lisans bilgileri ile yazılımı lisanslayın.

Tıklayın

 

 

Tarih:17.04.2013 12:42:58     IP:88.***.***.25