Untitled Document
Untitled Document
Untitled Document
  Kullanıcı Adı Şifre Beni hatırla Yeni Üye/Şifremi Unuttum
RenklerArama
Forumda son 10 mesaj:   FOTOĞRAF YARIŞMASI.....www.guzel.com                            (N)akit (F)ondip (T)arikatı @TwitterSpaces 14 Haziran 2022, Salı - Saat: 22:00                            Film İncelemesi: Minamata                            Kalitesiz fotoğrafları seçmeyin !                            Fotografhane Reload Yayında!                            Dünyanın En Pahalı Fotoğrafı !                            Vefat ... 2 - 02 - 2022                            Vefat ! 6 - 02 - 2022                            Çevirimiçi Etkinlik: Enine Boyuna NFT ve Fotoğraf İlişkisi                            Canlı Yayın: Heykeli Dikilecek Adam (Bugün, Saat: 21:00                           
Untitled Document
Program / Yazılım > Diğer Fotoğraf Editörleri > CyberLink PhotoDirector 5 SE (Promosyon)
Sıralama Değiştir Cevapları baştan sonra sırala Cevapları sondan başa sırala
oğuz kızıltuğ
(zugo)
Yer: İstanbul
Yaş: 58
Meslek:
Mesaj Gönder Profil Fotoğrafları
CyberLink PhotoDirector 5 SE (Promosyon)

 

CyberLink PhotoDirector 5 SE, profesyonel görünümlü fotoğraflar oluşturmak için kapsamlı, güçlü ve sezgisel bir çözümdür. PhotoDirector ile büyük kitaplıklarını yönetin, yazılım fotoğraflarınızı mükemmel hale getirip paylaşmanız için komple araçlar sunar. Deneysel düzenleme değiştirmeler orijinal görüntüye zarar vermez.

Promosyon 4 gün sürüyor

Promosyon sayfası için TIKLAYIN 

Promosyon ile verilen yazılım ev veya iş kullanımı dahil, 1-bilgisayar için ömür boyu lisans içerir.(Destek ve yükseltme yoktur)

Siteye üye olmak gerekiyor.

Tarih:06.11.2014 10:27:42     IP:88.***.***.181