Untitled Document
Untitled Document
Untitled Document
  Kullanıcı Adı Şifre Beni hatırla Yeni Üye/Şifremi Unuttum
RenklerArama
Forumda son 10 mesaj:   VeFaT                            Vefat !!!                            Sitemizin Acı Kaybı                            V E F A T !!!                            VEFAT                            V E F A T                            V E F A T                            Fotoğraf Sever Herkes Davetlidir                            Nikon 105 mm macro D ve G Lens keskinliği                            SUALTI FOTOĞRAF SUNUM VE SÖYLEŞİLERİ                           
Untitled Document
PhotoWorld > PhotoWorld İletişim > PhotoWorld ile Mudanya / Trilye Fotoğraf Turu 15 Eylül Pazar
Sıralama Değiştir Cevapları baştan sonra sırala Cevapları sondan başa sırala
Digital PhotoWorld
(Dergi)
Yer: İstanbul
Yaş: 41
Meslek: Dergi
Mesaj Gönder Profil Fotoğrafları
PhotoWorld ile Mudanya / Trilye Fotoğraf Turu 15 Eylül Pazar

PhotoWorld ile Mudanya / Trilye Fotoğraf Turu

 

15 Eylül 2019 Pazar

 

Fiyat: 180 TL

 

Fotoğraf tutkunları olarak yeni sezondaki ilk rotamız Bursa’nın Mudanya ilçesi ve onun şirin beldesi Zeytinbağı, ya da Rumca ismiyle Trilye. Her ne kadar bugün Trilye’de hiç Rum aile yaşamıyor olsa da Rumlar’dan kalan evler, dar sokaklar, ve sahil şeridi ile fotoğrafçılar için büyüleyici bir atmosfer sunuyor.

Sabah 07.00’da belirlenen noktalardan sizleri alıp yaklaşık 165 km ve 2,5 saat sürecek olan yıolculuğumuza başlıyoruz. İlk durağımız Mudanya Mütarekesi’ne de evsahipliği yapmış olan Mudanya ilçesi. Kahvaltı molamızı burada veriyoruz ve Mudanya Sosyal Tesisleri’ndeki kahvaltımız sonrası Mudanya sokaklarını keşfe çıkıyoruz. Keşfimiz sırasında Mudanya Mütareke Müzesi’ni, Tahir Paşa Konağı ve Mudanya’nın tarihi evlerini gördükten sonra Mudanya’ya 10km mesafede bulunan Trilye’ye hareket ediyoruz. Öğle yemeğini sahildeki balık restoranlarında ya da farklı yöresel mutfaklarda alabilirsiniz. Yemek sonrasında Trilye’nin Rum mimarisine sahip evlerini, Taş Mektebi, Fatih Camii’ni,  Köylü Pazarı’nı ve Kemerli Kilise’yi fotoğraflayıp Çamlı Kahve’de dinlenme molamızı verdikten sonra 17.00 civarında İstanbul’a dönüş yoluna geçiyoruz. İstanbul’a varışımız 20.00 civarında olacak.  

 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler
* Lüks araçlar ile gidiş dönüş ulaşım
* Çevre Gezileri
* Sabah Kahvaltısı

* Fotoğraf Danışmanlığı

* Lider Artuklu Turizm Güvencesi

*Tursab Zorunlu Seyahat Sigortası


Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
* Öğle Yemeği

* Tüm özel harcamalar
* Müze ören yeri girişleri

 

Hareket Saati ve Yeri:

07:00 (Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü)

 

Önemli Not: Turumuz TURSAB A10744 nolu Lider Artuklu Turizm güvencesinde yapılmaktadır.

Tarih:26.08.2019 12:43:13